Yoğun iş temposundan kurtulmak için kurum olarak farklı aktiviteler gerçekleştirebilir, çalışma arkadaşlarınızla beraber soluk alma şansını yakalayabilirsiniz. Özellikle şehirden ve kalabalıktan kaçarak doğada kamp yapabilir, tabiatın size katacağı dinginliği hissedebilirsiniz. Kurumsal olarak çeşitli aktiviteler gerçekleştirebileceğiniz tesisimizde sayısız aktivite bulunur. Siz de Longosphere olarak sizlere sunduğumuz kurumsal etkinlik fikirleri hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Kurumsal Etkinlik Nedir ve Nasıl Düzenlenir?

Kurumsal Etkinlik Nedir ve Nasıl Düzenlenir?

Kurumsal etkinlik, şirketlerin veya bireysel kurumların çalışanları için düzenlediği eğlencelere denir. Kurumların çalışanlarına veya müşterilerine özel olarak düzenlediği kurumsal etkinlik fikirleri, çeşitli şekillerde gerçekleşebilir. Birçok farklı kurumsal etkinlik fikri bulunur. Kurumlar kendilerine has olarak etkinlikleri seçebilir ve düzenleyebilir. Kurumun bünyesi altında çalışan kişilere sunduğu hizmet sayesinde çalışanların işe olan hevesi artmakla beraber kurum ve çalışan arasında da güzel bağlar oluşur.

Kurumsal etkinliklerin hem kurum hem de çalışan kişiye faydası dokunur. Belirli günlerde gerçekleşen kurumsal etkinlikler sonucunda kurumun müşterileri veya personelleri biraz soluk alarak iş yükünden kurtulur. Bu sayede yeni işlere daha adapte ve hevesli bir şekilde başlayan personel, kurum ile arasındaki bağı sağlamlaştırır. Bu açıdan bakıldığı zaman kurumsal etkinlik fikirlerinin oldukça faydalı olduğunu söylemek mümkündür.

Kurumlar, belirledikleri takvimlerde personelleri için etkinlik düzenler. Bu etkinlik çeşitli mekânlarda ve şehirlerde gerçekleşebilir. Bu seçim, kurumun insiyatifine kalmıştır. Seçilen etkinlik topluluk için uygun olmalı ve aynı zamanda bu topluluğa misafirlik edebilmelidir. Bu anlamda sıklıkla tercih edilen doğa kampı, en iyi kurumsal etkinlik fikirleri arasında yer alır.

Kurumlar, personelleri ile doğa kampına çıktıkları zaman yenilenir ve aynı zamanda zihnen de daha rahat bir konuma ulaşır. Bu durum, çalışma temposunun artmasına ve ekip anlayışının gelişmesine olanak sağlar. Kurumsal olarak doğa kampı yapmak ve çeşitli etkinliklerden faydalanmak istiyorsanız tesisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Longosphere Glamping, Türkiye’nin önde gelen kamp markaları arasında ilk sıralarda kendine yer bulmayı başarır.

Kurumsal Etkinliklerde Mekân Seçimi

Kurumsal etkinliklerde dikkat edilmesi gerekilen en önemli faktörler arasında etkinliğin yapılacağı mekânın seçimi gelir. Kurumsal etkinlik kalabalık olacağı için seçilen mekânın kurumu ağırlamaya gücünün yetmesi gerekir. Öte yandan kurumun istediği pozitif ortamın sağlanması ve çeşitli etkinliklerin de mekân tarafından sunulması önemlidir.

Longosphere Glamping, kurumsal etkinlik için en iyi tercihler arasında yer alır. Tesisimiz, kurum ağırlama gücüne sahip olmanın yanı sıra farklı kurumsal aktivite şansı da sunar. 100 kişiye kadar misafir ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan Longosphere ile doğada harika bir kamp süreci geçirebilir, iş stresinden kurtulabilirsiniz.

İğneada Longoz Ormanlarında doğanın tam ortasında konforlu bir şekilde kamp yapabilir ve kurum olarak yenilenebilirsiniz. Tesisimiz içerisinde birden farklı aktivite ve özel restoranlar bulunur. Etkinlik arayışı içerisinde olanlara son derece uygun kurumsal çözümler sunan tesisimizde doğanın tüm güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Yüksek kapasiteli kamp alanlarımız sayesinde personellerinizle ideal bir kurumsal etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. Özel konaklama, sayısız aktivite ve muhteşem yemek menüleri sayesinde Longosphere’de eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Longosphere ile kurumsal etkinlik oldukça zevkli ve endişesiz bir hâle gelir. Tesisimiz ile ortak hareket ederek unutulmaz bir kurumsal etkinlik süreci geçirme şansını yakalayabilirsiniz. Yüksek kapasiteli kamp alanımızda sizler için özel olarak hazırlanan tüm sürprizlerden yararlanmanız mümkündür. Etkinlikler ve kamp hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı Etkinlik Fikirleri

Ekibiniz ile beraber doğada kamp yapmak, farklı ve güzel etkinlik fikirleri arasında yer alır. Tüm iş yükünden kurtulmak ve biraz mola vermek için gerçekleştireceğiniz kurumsal etkinlik fikirleri heyecanını Longosphere’de gerçekleştirebilirsiniz. Ormanın içinde temiz ve dingin bir ruh hâline kavuşabilir, kurumunuz ile bir ekip havası yakalayabilirsiniz. Longosphere’de sizler için özel olarak hazırlanan etkinlikler sayesinde son derece güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

İş yükünden arınmak ve şehrin kaosundan kurum olarak kaçmak, tüm personellere iyi gelir. Doğanın dinginliğinde, mavi ve yeşilin kusursuz kombinasyonunda bir kamp süreci geçirmek tüm kurumun hem fiziksel hem de mental anlamda yenilenmesine yardımcı olur. Özel çadırlar, birbirinden farklı etkinlikler ve nefis yemek menüleri ile harika bir kurumsal etkinlik şansı sunan tesisimiz, alanında en başarılı olan markalara arasında yer alır.

Ekip Ruhu Geliştirmenizi Sağlayan Glamping

Ekip Ruhu Geliştirmenizi Sağlayan Glamping

Longosphere Glamping ile tam anlamıyla bir ekip olma şansını elde edebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanan kurumsal etkinlik fikirleri sayesinde ekip ruhunu yakalayabilmeniz mümkün hâle gelir. Kendinizi âdeta evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz konaklama ortamı, leziz yemek menüleri ve birbirinden farklı etkinlikler sayesinde muhteşem bir doğa kampı geçirebilirsiniz.

Türkiye’nin en güzel alanları arasında yer alan Longoz Ormanlarında doğanın tüm güzelliğine şahitlik edebilmek için Longosphere’i tercih edebilirsiniz. Burada kurumunuz ile dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, doğanın size kattığı huzurla ekip duygusunu sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Aktif Olan Bir Ekip İçin Trekking Turları

Aktif Olan Bir Ekip İçin Trekking Turları

Orman içerisinde doğayla baş başa bir yürüme şansını sizlere sunan tesisimiz, yüksek güvenlik önlemleri ile trekking turları şansını sizlerle buluşturur. Kurum olarak hep beraber yürüyüşlere çıkabilir, kendinizi doğanın eşsiz ezgisine kulak verirken bulabilirsiniz.

Longosphere’de yürümenin insan bedenine ve zihnine olan faydalarından yararlanarak güne daha dinç ve aktif bir şekilde başlayabilmeniz mümkün hâle gelir. Burada yürüyüş boyunca ekip arkadaşlarınızla kaynaşabilir, işleriniz hakkında detaylı sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Toplu yürüyüş, kurumsal etkinlik fikirleri arasında ilk sıralarda kendine yer bulur.

Sürprizlerle Dolu Macera Parkı

Sürprizlerle Dolu Macera Parkı

Tesisimizde yer alan Happy Sapiens Macera Parkı ile harika anlara tanıklık edebilirsiniz. Longosphere’de bulunan bu macera parkı, pek çok farklı deneyimi içerisinde barındırır. Aksiyon ve adrenalin severler için harika olanaklar sunan bu parkta kurum olarak eğlenebilir, son derece güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Parkın içerisinde yer alan sürprizlerden faydalanarak aksiyon dolu anlar yaşamanız mümkündür. Farklı parkurlar ve sayısız oyun seçenekleriyle adrenalini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Alanında uzman kişilerin gözetiminde eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz Happy Sapiens Macera Parkı’nda kurum olarak aranızda ufak yarışmalar da düzenleyebilirsiniz.

Bisiklet Turları ile Fiziksel Aktivite

Bisiklet Turları ile Fiziksel Aktivite

Bisiklet turları, hem ruhunuza hem de fiziksel sağlığınıza iyi gelen aktiviteler arasında yer alır. Longoz Ormanlarının harika atmosferinde bisiklet ile gezerek ekip olarak doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Böylece hem eğlenceli hem de sağlıklı bir aktivite gerçekleştirebilir, güzel bir sosyalleşme ortamı oluşturabilirsiniz.

Unimog Safari ile Eğlence

Ekibiniz ile safari turuna çıkabilir, ormanın tüm güzelliklerine yakından şahitlik etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Özellikle adrenalin severler için en güzel aktiviteler arasında yer alan safari ile heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. En sık tercih edilen kurumsal etkinlik fikirleri arasında yer alan safari ile unutulmayacak anılara imza atabilirsiniz.

Mantar Toplama ile Doğa Keşfi

Mantar Toplama ile Doğa Keşfi

Etkinlik boyunca ormanları gezebilir ve ekip arkadaşlarınız ile mantar toplama etkinliğine katılabilirsiniz. Böylece doğayı yakından tanıma şansını elde edebilmeniz mümkün olur. Bunun yanı sıra mantar toplama aktivitesinin insan zihnine son derece faydalı etkilerinin olduğunu belirtmekte de fayda var.

Longosphere’de sincap, kaplumbağa plus ve kaplumbağa çadır olmak üzere 3 farklı konaklama seçeneği yer alır. Siz de konaklama süreciniz boyunca bu odalardan dilediğinize yerinizi ayırtabilir, ekibiniz ile son derece eğlenceli anlar yaşayarak unutulmaz bir tatil deneyimi elde edebilirsiniz.

Önceki yazımıza https://blog.longosphere.com/dogada-bas-basa-olabileceginiz-sevgililer-gunu-mekanlari/ linkinden ulaşabilirsiniz.