Hakkımızda

“Trakya’nın saklı cenneti” olarak nitelendirilen İğneada Longoz Ormanları, yılın her mevsiminde ayrı güzelliğe bürünen doğası, kuş sesleri ve gölleri ile mavi ve yeşilin bir araya geldiği benzersiz bir hazine…

Longozun zengin florasına tanıklık etmek ve Trakya’nın uçsuz bucaksız doğasında macera ve huzuru aynı anda yaşamak isterseniz Türkiye’nin En Büyük Glamping Tesisi’nde yerinizi alabilirsiniz. Dünyanın en büyük üçüncü Longoz Ormanının kalbinde yer alan Longosphere Glamping, sizleri doğanın güzellikleriyle büyülerken, size ev konforunda konaklama hizmeti sunuyor. Her mevsim farklı deneyimler yaşatan eşsiz doğal güzelliklerle ruhunuzu yenileyin.

Doğada kamp yapmanın en konforlu hali olan Sincap, Kaplumbağa ve Kaplumbağa Plus çadırlarımızda konaklarken Longoz ağaçlarının arasında yıldızları seyretmek size unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Longoz Ormanlarının dokusuna uygun olarak, ağaç kesmeden yerleştirilen çadırlarımızda, tabiatın tüm renklerini keşfedeceksiniz.

Macera ve eğlence dolu aktiviteleri ile heyecanı doruklarda yaşayacağınız Longosphere’in ayrıcalıklarını yeme içme alanlarında da hissedeceksiniz. Yin-Yang Bar’da imza kokteyllerimiz eşliğinde birlikte vakit geçirmenin keyfini yaşarken, Food&Wood Restaurant’ın hikayelerle özel olarak hazırlanan menüsünde Trakya Bölgesinin bereketli topraklarından gelen doğal ürünlerle hazırlanan yerel lezzetleri ve dünya mutfağının en seçkin örneklerini tadacaksınız.

Bisiklet, UTV, Doğa Yürüyüşü, Mantar Turu gibi çeşitli aktivitelerle doğaya dokunacak, Happy Sapiens Macera Parkı’nda sınırlarınızı zorlayacaksınız. Longoz Ormanlarının kalbinde yer alan Longosphere Glamping’te yeşili, oksijeni ve aksiyonu hissedeceksiniz.

Açık yüzme havuzuKasaba Alışveriş Sokağı, Barbekü Alanı, lüks çadırları, sürpriz aktiviteleri ve çok daha fazlası ile doğayla iç içe ayrıcalıklı bir tatil Longosphere’de sizi bekliyor.